Oferta dla Szkół, Przedszkoli, Żłobków

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę konserwacyjno-serwisową, a także nowych instalacji systemów zabezpieczeń (monitoring, systemy alarmowe, kontrola dostępu) przygotowaną specjalnie dla Szkół, Przedszkoli, Żłobków.

Zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@btmtechnology.pl lub telefonicznie 733 224 773 , 733 224 774 , wykonamy darmowy niezobowiązujący audyt i wycenę naszych usług.W załączniku przesyłamy nasze foldery reklamowe.

Działamy na rynku zabezpieczeń już od wielu lat. Przez lata sprzedaży jak i wykonywania instalacji teletechnicznych zdobyliśmy bogate doświadczenie z dziedziny zabezpieczeń, kontroli dostępu, instalacji domofonowych, instalacji alarmowych SSWIN czy systemów monitoringu CCTV. Posiadamy doświadczenie poparte referencjami, wiedzę teoretyczną ale również praktyczną co stawia nas w czołówce firm z tego sektora. Decydując się na współpracę z firmą BTM Technology warto kierować się przede wszystkim jej doświadczeniem i już zadowolonymi klientami. Pozwoli to Państwu na spokojne i bezawaryjne korzystanie z zakupionego sprzętu czy usługi, a nam będzie niezmiernie miło dopisać kolejnego zadowolonego klienta do naszej bazy.
Nie od dzisiaj wiadomo że systemy monitoringu wizyjnego, są istotnym elementem zabezpieczenia budynku, a także osób i mienia w nim się znajdującym. Sprawny system monitoringu pozwala na weryfikację zdarzeń, a także działa prewencyjnie. Aby uniknąć sytuacji spornych na przykład z rodzicami, lub weryfikować zachowanie personelu, stosuje się systemy monitoringu wizyjnego. Unikamy dzięki temu, problemów ze złą opieką maluchów, a także jesteśmy w stanie kontrolować przebieg dnia pracy, czy zachowanie odpowiednich procedur.
Wykazywane statystyki pokazują jednocześnie, iż obiekty zabezpieczone kontrolą dostępu wjazdu i wejścia, jak i inteligentnymi systemami monitoringu wizyjnego CCTV, są znacznie bezpieczniejsze. Systemy tego typu działają prewencyjnie i są omijane przez złodziei, a przypadki zagrożenia to jedynie wyjątki.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko konserwacje i instalację nowych systemów, ale także Centrum Monitorowania CamSafe
Opracowany system firmy CamSafe, to efektywne narzędzie, znacznie poprawiające bezpieczeństwo w miejscach gdzie jest on zamontowany. Prawidłowo zaprojektowany wdrożony i dopasowany system monitorowania, przyczynia się bezpośrednio do znacznego obniżenia ryzyka popełnianych wykroczeń, dewastacji, aktów wandalizmu i nieoczekiwanych, niebezpiecznych zdarzeń. System obsługi i monitoringu składający się z kamer z inteligentną analityką rejestrowanego obrazu, obsługi szlabanów i bram wjazdowych, wirtualnej recepcji, przesłany jest bezpośrednio do naszego Centrum Monitoringu CamSafe, gdzie przez całą dobę, doświadczeni operatorzy stacji monitorowania, śledzą i reagują aktywnie na wszystkie niepokojące sygnały docierające z Państwa obiektu.
W sytuacji wykrycia zagrożenia operator Centrum Monitoringu CamSafe, natychmiast podejmuje stosowne kroki w celu eliminacji zagrożenia np. (wezwanie służb porządkowych, grupy interwencyjnej lub służb mundurowych). Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, uzyskujemy natychmiastową reakcję.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.btminstalacje.pl i zapoznania się z naszą ofertą. Na stronie w zakładce Nasze Realizacje znajdą Państwo informację, o zrealizowanych przez nas instalacjach, w obiektach takich jak Państwa, co potwierdzi nasze doświadczenie w omawianym temacie.

Zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@btmtechnology.pl lub telefonicznie 733 224 773 , 733 224 774 , wykonamy darmowy niezobowiązujący audyt i wycenę naszych usług.

Zadzwoń Teraz