O Nas

O Nas

Działamy na rynku zabezpieczeń już od wielu lat. Przez lata sprzedaży jak i wykonywania instalacji teletechnicznych zdobyliśmy bogate doświadczenie z dziedziny zabezpieczeń, kontroli dostępu, instalacji domofonowych, instalacji alarmowych SSWIN czy monitoringu CCTV. Posiadamy wiedzę teoretyczną ale również praktyczną co stawia nas w czołówce firm z tego sektora. Decydując się na firmę z którą mamy podjąć współpracę dobrze się kierować przede wszystkim jej doświadczeniem i już zadowolonymi klientami. Pozwoli to Państwu na spokojne i bezawaryjne korzystanie z zakupionego sprzętu czy usługi, a nam będzie miło dopisać kolejnego zadowolonego klienta do naszej bazy.

Systemy Monitoringu CCTV

Monitoring wizyjny umożliwia śledzenie zdarzeń za pomocą kamer przemysłowych. Obrazy są przesyłane do rejestratora, gdzie użytkownik może obserwować nadzorowany obiekt.

More Info

Konserwacje i Serwis

Instalacje i Konserwacje Systemów

Osiedla, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.

Corocznie w Polsce w dalszym ciągu dokonywanych jest bardzo dużo włamań. Niestety, przypadków rozbojów oraz aktów wandalizmu jest coraz więcej. Mimo starań organów ścigania, dane w tym zakresie są zatrważające. Wykazywane statystyki pokazują jednocześnie, iż obiekty zabezpieczone kontrolą dostępu wjazdu i wejścia, jak i inteligentnymi systemami
monitoringu wizyjnego CCTV, są znacznie bezpieczniejsze.

Systemy tego typu działają prewencyjnie i są omijane przez złodziei, a przypadki zagrożenia to jedynie wyjątki. Bezpieczeństwo to spokój i gwarancja wypoczynku w zaciszu każdego mieszkańca domu, kamienicy czy osiedla.


Zakłady produkcyjne, fabryki, gospodarstwa rolne.

Ochrona i zabezpieczenie towarów oraz surowców do produkcji w dużych jak i małych zakładach produkcyjnych, jest niezwykle istotnym aspektem w celu zapewnienia prawidłowej jej działalności.

Dzięki zainstalowaniu systemów rejestracji czasu pracy oraz monitoringu CCTV można temu zadaniu łatwo sprostać. Jednocześnie dzięki instalacji kamer do monitoringu, i integracji zaawansowanych systemów automatyki, możemy kontrolować wszystkie procesy i zdarzenia, jak i mieć stały
pogląd na organizację i wydajność pracy. Tym samym poprawiamy jakość naszych produktów, szybkość produkcji oraz bezpieczeństwo firmy.
Poprawa wydajności przekłada się na większy zysk, dzięki czemu
nasze przedsiębiorstwo będzie mogło łatwo i bezpiecznie się rozwijać.

Obiekty handlowe, sklepy, budynki użyteczności publicznej.

W dobie tak dużej konkurencji w przestrzeni obiektów handlowych, nie wystarczy posiadać dobry jakościowo towar. Jakość obsługi musi być stale podnoszona i dostosowywana do panujących standardów. Dzięki zastosowaniu monitoringu CCTV, od najprostszego do wysoce złożonego systemu zintegrowanego z kasą fiskalną i bazą produktową, możemy stale monitorować jakość i czas pracy naszych pracowników, a także w szybki sposób rozwiązywać nieporozumienia z klientami, a na podstawie nagrań i zaobserwowanych sytuacji,
prowadzić rzeczowe szkolenie personelu.
Zabezpieczenie alarmowe powierzchni handlowych to też doskonałe narzędzie do walki z nieuczciwymi klientami,
którzy mają nawyk wychodzenia ze sklepu z produktami bez zapłaty.

Zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej.

  • obiekty sportowe
  • baseny
  • parkingi publiczne
  • obiekty sakralne
  • urzędy i instytucje
  • monitoring miejski