Systemy Monitoringu CCTV

Zapoznaj się z naszą Dedykowaną Ofertą dla poszczególnych sektorów.

Kamery do monitoringu to podstawowy element składowy budujący prawidłowy system monitoringu. Odpowiednia jakość oraz odpowiedni dobór do danego miejsca, w którym system do monitoringu będzie dbał o nasze bezpieczeństwo jest kluczem do zapewnienia spokoju w naszym otoczeniu.

Jeśli nie wiesz jak wybrać odpowiednie kamery do monitoringu, zapraszamy do kontaktu z doradcą BTMTechnology.pl . Nasi specjaliści zadadzą Ci kilka pytań dotyczących miejsca, rodzaju obiektu czy rozmieszczenia poszczególnej kamery do monitoringu oraz jednostki centralnej jakim jest rejestrator do monitoringu. Klient może wybierać również kolor kamery do monitoringu tak aby jak najlepiej wkomponowywała się w miejsce lub obiekt montażu systemu wizyjnego. Nasz konsultant pomoże wybrać jedną z odpowiednich technologii takich jak  AHD, HD-CVI, HD-TVI lub IP.

Posiadłości, wille, domy jednorodzinne

Czas na inteligentną rewolucję w Twoim domu!
Odkryj, jak technologia może służyć Ci na co dzień.
System automatyki domowej idealnie współpracuje
z Tobą. Zabezpiecz swój budynek systemem Telewizji Przemysłowej CCTV, systemu alarmowego SSWIN i automatyki. Niech Twój budynek będzie inteligentny! Sterowanie oświetleniem? A może systemem podlewania ogrodu, który dostosuje się do aktualnej pogody? Tym wszystkim możesz zarządzać z poziomu panelu dotykowego, bądź własnego telefonu!

Osiedla, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.

Corocznie w Polsce w dalszym ciągu dokonywanych jest bardzo dużo włamań do domów i mieszkań. Niestety, przypadków rozbojów jest coraz więcej. Mimo starań organów ścigania, dane w tym zakresie są zatrważające. Statystyki pokazują jednocześnie, iż domy i osiedla zabezpieczone kontrolą dostępu wjazdu i wejścia, jak i systemami monitoringu CCTV są dużo bezpieczniejsze.
Systemy tego typu działają prewencyjnie i są omijane przez złodziei, a przypadki zagrożenia to jedynie wyjątki. Bezpieczeństwo to spokój i gwarancja wypoczynku w zaciszu każdego mieszkańca domu, kamienicy czy osiedla.  

Zakłady produkcyjne

Ochrona i zabezpieczenie towarów oraz surowców do produkcji w dużych jak i małych zakładach produkcyjnych, jest niezwykle istotnym aspektem w celu zapewnienia prawidłowej jej działalności. Dzięki zainstalowaniu systemów rejestracji czasu pracy i monitoringu CCTV można temu zadaniu sprostać. Jednocześnie dzięki kamerom do monitoringu, i integracji zaawansowanych systemów automatyki, możemy kontrolować wszystkie procesy, jak i mieć stały pogląd na organizację pracy. Tym samym poprawiamy jakość naszych produktów, szybkość produkcji oraz bezpieczeństwo pracy. Poprawa wydajności przekłada się na większy zysk dzięki czemu nasz zakład będzie mógł się łatwo i bezpiecznie rozwijać.

Obiekty handlowe i sklepy

W dobie tak dużej konkurencji w przestrzeni obiektów handlowych, nie wystarczy mieć tylko dobrego towar. Jakość obsługi musi być stale podnoszona i dostosowywana do panujących standardów.  Dzięki zastosowaniu monitoringu CCTV, od najprostszego do wysoce złożonego systemu zintegrowanego z kasą fiskalną i bazą produktową, możemy stale monitorować jakość pracy naszych pracowników i w szybki sposób rozwiązywać nieporozumienia z klientami, a na podstawie nagrań i zaobserwowanych sytuacji prowadzić rzeczowe szkolenie personelu. Zabezpieczenie alarmowe powierzchni handlowych to też doskonałe narzędzie do walki z nieuczciwymi klientami, którzy mają nawyk wychodzenia z produktami bez zapłaty za nie.

Galeria