Domofony, Videodomofony

Wideodomofon to bardzo funkcjonalny i wygodny podstawowy system kontroli dostępu w obiekcie pozwalający weryfikować wpuszczane osoby na teren posesji. Wszędzie tam gdzie nie możemy dokonać obserwacji lub nie chcemy sami się pokazywać Wideodomofon pozwoli na weryfikację osoby przychodzącej.

Obsługiwany zarówno przez dozorce, lub operatora naszego centrum monitoringu, daje możliwość efektywnego kontrolowania przejść i bram.

Typowy zestaw widedomofonu składa się z paneli zewnętrznych, monitorów zapewniających dobrej jakości kolorowy obraz oraz odpowiednich podzespołów.

W swojej ofercie BTMTechnology.pl posiada zarówno wideodomofony w technologii przewodowej jak i bezprzewodowej. Taka kontrola dostępu może być wyposażona w sterowanie otwierania bramy lub furtki za pomocą klucza, kodu lub karty dostępowej w postaci breloczka RFID.
Wideodomofon może być również wyposażony dodatkowo w karty pamięci, dzięki czemu zyskujemy zapis osób odwiedzających nas podczas naszej nieobecności.

Jeśli nie jesteś pewny jaki zestaw wideodomofonu zastosować zapraszamy do kontaktu z infolinią. Konsultant BTMTechnology.pl pomoże państwu dobrać odpowiedni Wideodomofon.    

Galeria

Zadzwoń Teraz