Systemy Alarmowe i Kontrola Dostępu

Systemy alarmowe dla domu i firmy.

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych potrzeb każdego człowieka. W BTM Technology chcemy Ci je zapewnić, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Zajmujemy się sprzedażą, a także montażem systemów alarmowych oraz kamer przemysłowych na terenie Polski zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Prowadzimy też serwis monitoringu wizyjnego, w tym okresowe przeglądy; wykonujemy również modernizacje. Chcesz zabezpieczyć się przed włamaniem, kradzieżą albo wandalizmem? Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie spokój.

Zabezpieczamy mieszkania, domy, sklepy, place, budynki użyteczności publicznej i wiele innych obiektów. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebne jest zniwelowanie zagrożenia w postaci włamań, kradzieży czy aktów wandalizmów.
Działamy jedynie na markowych i sprawdzonych producentach, co daje gwarancję wysokiej sprawności tych systemów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując ofertę dokładnie do jego potrzeb, bo tylko tak możemy skutecznie zabezpieczyć obiekt i dać właścicielowi poczucie bezpieczeństwa.
Dzięki dzisiejszej technice obraz z monitoringu możemy mieć w naszych smartfonach, tabletach, czy komputerach nie zależnie od tego jaka dzieli nas odległość od monitorowanego obiektu. Możesz dostawać powiadomienia o zaistniałych, wykrytych zagrożeniach i reagować na bieżąco na zaistniałą sytuację.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie możliwe rozwiązania. Przewodowe jak i bezprzewodowe. Wersje ekonomiczne jak i bardzo rozbudowane. Zaoferujemy system na każdą kieszeń i możliwości.

Podaruj sobie spokój . Zabezpiecz się już dziś. Nie czekaj. Wyślij zapytanie do naszego działu handlowego. Nasz przedstawiciel chętnie się z Państwem spotka i pomoże dopasować potrzebny system.

Kontrola Dostępu i Rejestracja Czasu Pracy

System kontroli dostępu pozwala na ograniczenie dostępu do newralgicznych miejsc w biurze, hali, sklepu przed osobami postronnymi. Kontrola dostępu to również doskonałe narzędzie uzupełniające w systemach kontroli czasu pracy poprzez rejestrację wejść i wyjść pracowników do poszczególnych pomieszczeń. System kontroli dostępu to doskonałe narzędzie uzupełniające oraz usprawniające system alarmowy.

Nasi operatorzy Centrum Monitoringu CamSafe stale nadzorują zdarzenia wywołane na obiekcie i weryfikują pod kątem poprawności i bezpieczeństwa.

System kontroli dostępu może być wyposażony w czytniki kart, breloków jak również czytników biometrycznych.

W ofercie BTMTechnology.pl znajdują się jedynie sprawdzeni producenci renomowanych marek.

Zapraszamy do kontaktu z infolinią. Doradcy BTMTechnology.pl pomogą Państwu w doborze najlepszego rozwiązania z działu kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy. 

Galeria