[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Skontaktuj się z nami:

733 224 774

 

Nasza Historia

Działamy na rynku zabezpieczeń już od wielu lat. Przez lata sprzedaży jak i wykonywania instalacji teletechnicznych zdobyliśmy bogate doświadczenie z dziedziny zabezpieczeń, kontroli dostępu, instalacji domofonowych, instalacji alarmowych SSWIN czy monitoringu CCTV. Posiadamy wiedzę teoretyczną ale również praktyczną co stawia nas w czołówce firm z tego sektora. Decydując się na firmę z którą mamy podjąć współpracę dobrze się kierować przede wszystkim jej doświadczeniem i już zadowolonymi klientami. Pozwoli to Państwu na spokojne i bezawaryjne korzystanie z zakupionego sprzętu czy usługi, a nam będzie miło dopisać kolejnego zadowolonego klienta do naszej bazy.

Dowiedz się więcej

 

Doświadczenie

Posiadamy doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych potwierdzone licznymi realizacjami, a także stosownymi uprawnieniami.

Szybkość Działania

Sami nie lubimy jak sprawy się wydłużają, więc szybkość działania i reakcji jest dla nas priorytetem.

Działamy Legalnie

Jesteśmy zarejestrowaną firmą która legalnie działa na rynku.

Opinie Google BTM Technology

Jak najbardziej Polecamy firmę BTM Technology , czujemy się bezpiecznie z profesjonalnym monitoringiem. Warto było poczekać na termin.

Same plusy za klarowną i bezkolizyjną współpracę , pełny profesjonalizm, polecam!

BTM Technology obsługiwało naszą firmę , długo szukaliśmy wykonawcy naszego zlecenia, polecamy pod względem jakości oraz kontaktu z klientem , na pewno skorzystamy z usług firmy przy następnych realizacjach.

Nasz Blog

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]